Nemáte žiaden doklad o príjme?Nachádzate sa v zložitej finančnej situácii? Tak v tomto článku vám poradíme, u koho sa obrátiť na pomoc. Určite si nikto z vás dobrovoľne nevybral výšku platu a nanešťastie ani  celý život. Finančné problémy môžu zastihnúť hocikoho. Dokonca aj ten, čo bol ešte včera milionár sa dnes môže ocitnúť na ulici. V tomto článku by sme vám chceli predstaviť hlavne nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu a ich variácie, no uvedieme si aj niektoré konkrétne príklady tohto typu pôžičky od niektorých bankových subjektov.

Kde ich hľadať?

Ako sme už naznačili, v súčasnosti je na slovenskom trhu viacero poskytovateľov tohto typu pôžičiek. Netreba mať však veľké oči, pretože nie všetky môžu byť pre vás vhodné. To, že nejaká spoločnosť poskytuje nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu (alebo aj bankové) ešte neznamená, že vám bude žiadosť okamžite schválená a že nebudú mať na žiadateľov iné kritéria, ktorým by ste nemuseli zodpovedať. Určite ste už počuli, že tento produkt poskytujú aj bankoví aj nebankoví sprostredkovatelia, no ak sa trošku zamyslíme, prídeme na to, že podmienky na získanie peňazí budú o niečo náročnejšie v bankových inštitúciách.

To, že nie všetky možnosti spoločností, ktoré vám poskytnú pôžičky bez dokladovania príjmu sú ideálne, dokazuje aj nasledujúci fakt. Pôžička od Poštovej banky síce je poskytovaná bez potvrdenia o príjme, ale schválená je výhradne zamestnaným občanom Slovenska, čiže nie dôchodcom, ani živnostníkom či iným rizikovým povolaniam. Takisto je potrebné, aby ste na získanie tejto pôžičky mali účet v danej banke, ináč vám žiadosť buď neschvália alebo budete musieť doložiť potvrdenie o príjme.

Ešte dnes z Vášho domu online

Ideálnym riešením pre každého, kto potrebuje peniaze skutočne rýchlo a bez akýchkoľvek obmedzení je využiť Minipôžičku, ktorá je vám dostupná aj bez dokladovania príjmu. Okrem toho, že nemusíte dokladovať svoj príjem, ani nič iné, nemusíte sa báť, žeby vám vyskočila nejaká neočakávaná podmienka na to, aby vám žiadosť bola schválená. Skutočne, Minipôžička ušetrí veľa vášho času a peniaze vám sprostredkuje skutočne rýchlo.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu online síce nemá nejaké náročné obmedzenia v požiadavkách na žiadateľa, no za to by ste nemali očakávať, že vám jednotlivé spoločnosti  poskytnú vysoké sumy s neobmedzeným dátumom splatnosti. Opäť raz platí, čím vyššiu sumu hľadáte, tým náročnejšie budú podmienky na jej získanie. Poskytne vám online a expresne približne do 350 eur s tým, že splácať ju môžete približne jeden mesiac. Niektoré spoločnosti vám umožnia splácať dlhšie, prípadne vám ponúknu vyššiu sumu, no nezabúdajte na to, že je veľmi dôležité si naštudovať podmienky tej spoločnosti, ktorú chcete o pôžičku požiadať, pretože v opačnom prípade sa môžete dostať do veľkých problémov alebo do ich dostať vám blízku osobu.

Existuje viacero variácií vyberte si najvhodnejší

rastlina

Variácie tohto produktu

Pôžičky bez dokladovania príjmu môžete nájsť aj v rôznych variantoch. Niekoľko riadkov vyššie sme spomenuli, že to, že natrafíte na rýchlu pôžičku bez dokladovania príjmu ešte neznamená, že daná spoločnosť nebude mať pritiahnutý škripec niekde inde. Napríklad budete potrebovať čistý register alebo ručiteľa alebo od vás môžu požadovať ručenie nehnuteľnosťou. Toto sú len niektoré z možností, ktoré by mohli predstavovať pri žiadosti  o pôžičku problém. Ak sa však rozhodnete pre Minipôžičku, nebudete ľutovať nič, pretože nemusíte ručiť ničím, ani nikým, ani dokladovať účel či čistý register. Aké sú teda najčastejšie hľadané kritéria žiadateľov pri týchto pôžičkách?

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra

Najčastejšie vyhľadávaný je práve tento variant produktu, a to práve z toho dôvodu, že niektorí žiadatelia, ktorí vyhľadávajú tento typ pôžičky, už majú s týmto odvetvím skúsenosti, hoci nie veľmi pozitívne. To hlavne preto, že sa im v minulosti nepodarilo pôžičku splácať vo vopred daných termínoch a lehotách splatnosti. To zapríčinilo, že sa dostali na čiernu listinu bankových alebo nebankových spoločností a pri nasledujúcich žiadostiach je tento fakt braný plne do úvahy. Niektoré inštitúcie však zaručujú, že register nebudú skúmať, prípadne doňho nazrú, ale nebudú ho pri vyhodnotení žiadosti zohľadňovať.

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou

Náročnejšie môže byť, ak od vás spoločnosť žiada ručenie akéhokoľvek typu. Môže ísť buď o nehnuteľnosť prípadne o ručenie inou osobou. Hoci potrebujete peniaze súrne, osobne vám neodporúčame sa zaručovať nehnuteľnosťou kvôli 350 eurám. Radšej si vyhľadajte takého poskytovateľa, ktorý vám ponúkne rýchly úver s výhodnejšími podmienkami, aké má napríklad aj Minipôžička.

Ak ste si istý, že rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je skutočne to, čo potrebujete, môžete o ňu požiadať na stránke alebo si o nej naštudovať možno aj iné informácie, a to na tejto stránke.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *